Kim Jung Hoon RöportajıÖzel Ropörtaj: “Aslında birazcık babayiğitim!”
Kim Jung Hoon hayranlarıyla birlikte çok zevkli paylaşımlardan hemen sonra HuaTing oteline gitti ve bir gazeteciyle mülakatta bulundu. Kim Jung Hoon daha önce taktığı hoş beyaz kıravatını çıkartmış, muhteşem bir siyah suit, (pantolon-ceket) içine de kareli kırmızı gömlek giymişti ve bu onu aşırı derecede yakışıklı gösteriyordu.Yakından bakıldığında, bilerek bıraktığı sakalları onu daha erkeksi göstermişti. Kamera çekiminden önce, çok sık gülmeyerek kendisine yakıştırılan feminen görüntüyü silmede kararlıydı.
Journalist: Love Strategies serisinin size kazanımları neler oldu?
Kim: Çin’de oynamak benim için en büyük kazanım bundan daha fazla ne olabilir ki, pek çok insanla tanışarak arkadaşlık kurdum.
Journalist: Japonya’da verdiğiniz konserin bir benzerini Çin’de de vermek gibi bir hayaliniz var mı?
Kim: Son zamanlarda bu konu üzerinde düşünüyorum ancak bir konser vermek istiyorsanız öncelikle seslendireceğiniz şarkıları düzenlemeniz gerekir.
Journalist: Şu günlerde pek çok Koreli aktör kendilerini geliştirmek için Çin’e gidiyor ve siz de Çin’de iyi bir konumdasınız. Siz de buraya gelip Çin’deki eğlence piyasasına katılmak ister miydiniz?
Kim: Çin’deki eğlence sektörü o kadar geniş bir alana yayılmış ki, rahatça bir film çekebilir ya da bir albüm çıkarabilirsiniz. Üstelik Çin, sahip olduğu ileri teknolojisiyle mükemmel derecede fantastik ürünler ortaya çıkarıyor. Çin’de hayranlarım tarafından gördüğüm yakın ilgi beni onurlandırdı ve kendimi geliştirmek için burada daha uzun süre kalmaya karar verdim.
Journalist:Sizin saraydaki rolünüz, Çin’deki hayranlarınızın sizi daha fazla tanımasını sağladı. Oynadığınız karakter seyirciler üzerinde derin bir etki yarattı fakat sizi nadiren gülümserken görüyoruz. Peki siz dizideki prensle(Lee Yool ile) aynı kişiliğe sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?
Kim:Prensi bu kadar beğenmenizden dolayı çok mutlu oldum. Lee Yool, serinin neredeyse tüm bölümlerinde uzun süre yer aldı. Bununla birlikte, gerçekteki kişiliğim prensinkinden çok farklıdır. Mesela o çok durgun, sakin bir kişiliğe sahipken ben daha cesurumdur.(manful: babayiğit,cesur, mert)
Journalist:Gelecekteki planlarınız nelerdir? Bize birazcık bahsedebilir misiniz?
Kim:Şu anda Çin’de bir albüm çıkarma hazırlığındayım. Bu yaz Japonya’da beşinci albümümü çıkaracağım ve Temmuz, Ağustos aylarında Kore’de çekimlere katılacağım.Yani şu anda senaryo seçim aşamasındayım, henüz kararımı vermedim.Tüm bu güzelliklere ek olarak Japonya’da bir konser daha vereceğim ama tüm bunlar henüz proje aşamasında.
Journalist: Şangay’a geldikten sonra sizi en çok neler etkiledi?
Kim: The bund and XinTianDi(Göz alıcı mağazaların bulunduğu caddeler).Onlardan çok hoşlandım.
Journalist:Yakında başlayacak olan olimpiyat oyunlarından haberin vardır. Favori sporun nedir?
Kim:Evet takip ediyorum. Çin halkı ile beraber atletleri izleyeceğim. Ping-Pong oynamayı çok seviyorum.
Journalist: Boş zamanlarında ping-pong oynar mısınız?
Kim: Çin ve Japonya’da ping-pong oyun alanları mevcutken maalesef Kore’de yok. Bu yüzden Çin’de ya da Japonya’da bulunduğum zamanlarda fırsat buldukça gidip oynayacağım.
Journalist:İşte olmadığınız zamanları nasıl değerlendirirsiniz?
Kim: Tiyatroya giderim, komik kitaplar(Büyük ihtimalle manga adını verdiğimiz şeylerden okuyor) okurum ve müzik dinlerim.
Journalist: Farklı bir ülkede rehberinizi kaybetseniz ne yapardınız?
Kim: Eğer yanımda cep telefonum varsa hemen onu arardım. Eğer yoksa kalabalık olan bir yere giderdim. Ünlü bir aktör olduğum için insanlar beni tanıyacak ve rehberimi bulmak için bana yardım edeceklerdir.
Journalist: Hangi kızlar sizi etkiler?
Kim: Dürüst, erdemli, akıllı ve güzel olanlar.
Journalist: Hangi anlarda kendini çekici hissedersin?
Kim: Kadınlar benim duygusal olduğum anları daha çok beğeniyorlar. Bununla birlikte ben bu anlarda kendimi çekici bulmuyorum. İnsanlar gülümseyişimi seviyorlar ama ben bundan da hoşlanmıyorum.

www.dusleriminprensi.blogspot.com 'dan alıntıdır..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !